BITCOIN MOŻE SIĘ KONSOLIDOWAĆ PRZEZ 2 TYGODNIE, ZANIM ZOBACZYMY „ZDEJMOWANIE“.

Bitcoin został złapany w fazie konsolidacji w regionie o górnej granicy 11 000 USD w ciągu ostatnich kilku dni i tygodni.
Kryptofaktura od kilku dni walczy o przełamanie silnego oporu, który przez ostatnie kilka dni wynosił od 11 800 do 12 000 dolarów.
Polega to na tym, że inwestorzy po raz kolejny skupiają swoją uwagę na altcoinach – wiele z nich odnotowało dziś ogromne zyski.

Teraz wydaje się, że ta faza konsolidacji może trwać jeszcze kilka tygodni.
Jeden z analityków zauważa, że może być połowa do końca sierpnia, zanim BTC i ETH będą mogły rajdować wyżej.
Bitcoin został złapany w throes rozszerzonej walki bocznego handlu od czasu jego odrzucenia na $ 12,000 w ostatnią sobotę.

Spowodowało to, że krypto waluta zobaczyła słabnący wolumen handlu – co może być wynikiem tego, że inwestorzy skupili się na małych i średnich altcoinach.

14 BTC i 95.000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Exotic Crypto Paradise! Zagraj teraz!
Jeśli chodzi o miejsce, w którym krypto benchmarkowe może się rozwijać, jeden z analityków przestrzega przed oczekiwaniem na coś zbyt ekscytującego w najbliższym czasie.

Uważa on, że Bitcoin prawdopodobnie będzie handlował na boki przez około dwa tygodnie, zanim będzie w stanie podnieść się i zacząć nową nogę wyżej.

BITCOIN NACISKA NA KLUCZOWY OPÓR, PONIEWAŻ FAZA KONSOLIDACJI UTRZYMUJE SIĘ

W momencie pisania, Bitcoin handluje nieco ponad 1% po swojej obecnej cenie 11.750 dolarów. Jest to mniej więcej na tym samym poziomie, na którym handlował w ciągu ostatnich kilku dni.

Niedźwiedzie połączyły region między 11.800 a 12.000 dolarów ze znaczną presją sprzedaży, a każde przedsięwzięcie w tym obszarze spowodowało zdecydowane odrzucenie.

Jeśli Bitcoin ma to przezwyciężyć w najbliższym czasie, nie ma większego oporu, dopóki nie osiągnie 13.000 dolarów.

Jeden z analityków wyjaśnił w ostatnim tweecie, że oczekuje, iż BTC zacznie powoli odpływać w tej strefie podaży w najbliższej przyszłości.

„BTC: Ładny rzut S/R na poziomie zbieżnym wczoraj. 1H MS załamało się do góry nogami. Chcesz zobaczyć 11,6 tys. dolarów trzymać, a następnie cena przesuwa się w górę do chip away na 4H podaży ponownie. Wciąż byczy.“

Bitcoin

Wizerunek dzięki uprzejmości HornHairs. Wykres przez TradingView.

ANALITYK: BTC MOŻE SIĘ KONSOLIDOWAĆ PRZEZ KILKA TYGODNI PRZED ROZPOCZĘCIEM KOLEJNEGO ETAPU WYŻEJ

Mówiąc o trwającej fazie konsolidacji kryptowaluty, jeden z analityków, który prognozował ostatni rajd z 9000 do 12000 dolarów, wyjaśnił, że spodziewa się, że przed startem będzie się on odbywał na boki jeszcze przez kilka tygodni.

„Jestem kupcem dipów, jeśli pojawią się one około 15 sierpnia dać lub wziąć kilka dni, wstępna teza wygląda obiecująco. Do tego czasu oczekuję, że pozostaniemy w konsolidującym zakresie/strukturze przed kolejną większą ekspansją cenową i kontynuacją do 19/20“, wyjaśnił.

Kiedy Bitcoin Era przełamie się powyżej tego oporu, z którym obecnie się boryka, jego kolejna wyższa noga prawdopod obnie przyjdzie w postaci gwałtownego wzrostu do 13.000 dolarów.